Ege'de Son Söz

İzmir'in dört bir yanı 'Şiir Hatları' ile örülecek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’i bir kültür kenti haline dönüştürme hedefi doğrultusunda bu yıl üçüncü kez Şiir Hatları Buluşması düzenlenecek. 12 Haziran Pazartesi günü başlayacak etkinlik kapsamında müzik eşliğinde 52’si şair 100 sanatçı İzmirlilerle buluşacak.
İzmir'in dört bir yanı 'Şiir Hatları' ile örülecek
Haberler / Yerel Yönetimler
10 Haziran 2023 Cumartesi 12:03
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Arşivi, Müzeler ve Kütüphaneler Şube Müdürlüğü, etkinliklerine "Şiir Hatları" ile devam ediyor. Sanatın, şehrin her alanında meraklılarıyla bir araya gelmesini sağlayan Şiir Hatları Buluşması'nın üçüncüsü 12 Haziran Pazartesi günü saat 19.30'da Alsancak Vapur İskelesi'nde yapılacak törenle başlayacak. İzmirli şair-yazar Namık Kuyumcu'nun koordinatörlüğünde yapılacak etkinliklerde müzik eşliğinde şiir okumaları, dans ve mim gösterisi, şiir/mask kostümlü sunum ve Sokak Sanatları Atölyesi'nin "Atlı Şiir Gösterisi" de olacak.

100 SANATÇI ŞİİR HATLARI’NDA
52’si şair 100 sanatçının katılacağı Şiir Hatları Buluşması’nda 12 ve 13 Haziran tarihlerinde Alsancak İskele'de, 14 ve 16 Haziran’da Bostanlı Yasemin Kafe önünde, 15 Haziran'da Karantina Meydanı'nda, 17 Haziran'da Foça Marsilya Meydanı'nda, 18 Haziran'da Karantina Meydanı'nda etkinlikler olacak. İzmirliler, her gün 19.00-21.00 saatleri arasında Şiir Hatları’na katılabilecek. Programın detayına www.apikam.org.tr adresinden ulaşılabilir.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL EGE YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ POLİTİKA SPOR YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ MAGAZİN DÜNYADAN SAĞLIK
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Ege'de Son Söz